Můj příběh

Kdysi dávno bylo moje staré já hodně bojácné, ustrašené, uzavřené do sebe. Seznamování s lidmi jsem neměla ráda. Naopak jsem se toho spíše obávala a rozhodně jsem to nevyhledávala.
Často a moc ráda jsem prohlížela naše fotky, vzpomínky zachycené v rodinném albu. Obdivovala jsem svou maminku, že stále vyvolává fotografie a ukládá je do alb. Vytváří tím pro nás cenné rodinné dědictví. Je to úplné kouzlo, které nás vrátí do dob minulých, které si někdy ani nepamatujeme. (Zvláště z dob, kdy jsme byli malá miminka )
Ale jednoho dne jsem zjistila, jaké to je stát za foťákem. Náhodou jsem měla půjčenou zrcadlovku, jejímu kouzlu, a hlavně kouzlu fotografie, jsem doslova propadla…
A tak se stalo, že jsem začala víc a víc fotit. Koupila jsem si vlastní foťák a začala postupně pořizovat nové objektivy. Zprvu jsem se učila na vlastní rodině a kamarádech.
Nakonec jsem se seznamovala i s cizími lidmi, nabízela jsem své služby. Což taky stále dělám. A teď ráda poznávám nové tváře, lidi i rodiny. Každý mi udělá velkou radost, když se chce ode mě nechat vyfotit.

V aktuální době se zaměřuji i na výrobu květinových čelenek, věnečků nebo i korun. Aby focení byl jeden velký zážitek. S radostí vyfotím cokoliv vás napadne. Jsem pro každou hloupost! A společnými silami to dovedeme k dokonalosti.

Jsem kreativní fotografka, která ráda zachytí každý váš nezapomenutelný moment.

Věřím, že každá žena je fotogenická a všichni, malí i velcí, ženy i muži, zvládneme vykouzlit krásný a upřímný úsměv.

Věřím, že láska a vřelost může být cítit i z fotografie.

Dělám život krásnější.

Pro vás!

Vaše fotografka Eliška